CHCETE TAKÉ DOVOLENOU NA MÍRU? KONTAKTUJTE NÁS

Užijte si exotiku na Bali

Slunce, pláže, pámatky, odpočinek a mnoho dalšího vás čeká v tomto zájezdu na exotický ostrov Bali. Program je připraven pro cestovatele, kteří si rádi odpočinou a užijou si krásné moře. V tyto dny budete moct vyzkoušet šnorchlování a užít si zázemí hotelu. Zbylé dny jsou určené na poznávání památek a dalších zajímavostí tohoto ostrova. Třináctidenní dovolenou si ale užijou i aktivní cestovatelé. Místo odpočinku na pláži mohou vyzkoušet některé z doporučených fakultativních výletů na Bali.

Máte zájem o jinou destinaci?

Zabýváme se sestavováním dovolené na míru a rádi připravíme zájezd na míru právě pro vás. Uvedené zájezdy slouží hlavně pro vaší inspiraci naší realizace, kterou rádi zrealizujeme znova. Pro sestavení zcela unikátní dovolené na míru nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt

Na co se můžete těšit

Místní kuchyně

Potápění na Bali

Program zájezdu

Den první až druhý

Odlet z pražského letiště na Bali. Na Bali přilétáte druhý den. Po ubytování v hotelu na pláži si můžete dopřát relax a odpočinek po cestě.

Den třetí

Dopoledne je určené k odpočinku a relaxu na pláži. Opoledne vyrážíte s česky mluvícím průvodcem na jižní část Bali. Poznáte poloostrov Bukit, kde uvidíte chrám Uluwatu a při západu slunce si vychutnáte připravené mořské speciality.

Den čtvrtý

Po snídani vyrazíte s českým průvodcem do vodních zahrad Ujang, výrobny mořské soli a královských lázní Tirtagangga. Následuje přejezd na severní pobřeží ostrova do oblasti Amed, kde budete po příjezdu ubytováni.

Den pátý až šestý

V tyto dny máte osobní volno na poznávání nádherné oblasti Amed. Doporučujeme zkusit šnorchlování nad korály nebo některý z nabízených fakultativních výletů.

Den sedmý

Dopoledne se vydáte na výlet lodí po řece Ayung/Telaga. Cestou bude moct pozorovat nádhernou přírodu a tradiční vesničky. Odpoledne se projdete městečkem Ubud a také zde budete ubytováni.

Den osmý

Po snídani se půjdete podívat s českým průvodcem ke chrámu Tirta Empul a do Údolí královen. Dále vystoupáte nad Ubud, kde pro vás budou připraveny speciality v tradiční restauraci. Odpoledne si prohlédnete přírodní rezervaci Monkey forest. Večer máte volný program na procházky a nakupování ve městě Ubud.

Den devátý až desátý

Dopoledne přejedete na severozápadní část Bali, kde uvidíte národní park Taman Nasional Bali Barat. Tato oblast je vyhlášená pro potápění a šnorchlování díky neporušenému korálovému útesu. Mimo šnorchlování vás čeká také výlet na Jelení ostrov, kde budete moct navštívit chrám Do Ganesha Menjangan. Zbytek času je určen pro relax a odpočinek.

Den jedenáctý

Dopoledne se vydáte na jižní část Bali do oblasti Sanur. Cestou ještě navštívíte vodní chrám Pura Ulun Danu Beratan a vodopády Munduk. Také se zastavíte v místní vesničce a budete si moct koupit suvenýry. Večer příjezd do hotelu.

Den dvanáctý

Dopoledne máte poslední možnost relaxu, odpočinku a procházky po okolí. Odpoledne je zajištěn transfer na letiště.

Den třináctý

Přilétáte do Prahy.

Zaujal vás tento zájezd?

Vyplňte tuto nezávaznou objednávku a my se vám ozveme

Jméno a příjmení

Telefon:

Email

Vzkaz:

Nebo si sestavte vlastní zájezd

Nevyhovuje vám program, délka zájezdu nebo jeho destinace? Pak využijte naší služby sestavení dovolené na míru. Sestavíte si zcela unikátní dovolenou, která vám bude vyhovovat, a my jí pro vás připravíme.

SESTAVIT

Podobné zájezdy

Thajsko

Thajsko

Tento odpočinkově poznávací zájezd si nastavíte sami. Můžete vyzkoušet fakultativní výlety nebo jen relaxovat.

Bali

Zájezd na Bali

12 dní se o vás budeme starat a ukážeme ty nejhezčí místa na poznávání i na bezkonkurenční relax.

Bali

Zájezdy Bali

Vybírejte si z různě zaměřených poznávacích i pobytově poznávacích zájezdů na exotický ostrov Bali.

Podívejte se na další dovolenou na míru

Sportovní zájezdy

Sport

Pro aktivní cestovatele navrhneme program plný sportovních aktivit, které prověří fyzičku.

Chci za sportem

Poznávací zájezdy

Poznání

Poznávací zájezdy realizujeme se snahou navštívit všechna zajímavá místa vybrané destinace.

Chci za poznáním

Zážitkoé zájezdy

Zážitky

Tyto zážitkové cesty přizpůsobujeme tak, aby každému zůstaly ve vzpomínkách na pořád.

Chci za zážitky

Odpočinková dovolená

Odpočinek

Zájezdy za odpočinkem jsou chudší svým programem, ale jsou připraveny pro maximální relax.

Chci za odpočinkem