CHCETE TAKÉ DOVOLENOU NA MÍRU? KONTAKTUJTE NÁS

Poznávací zájezd Bali

Navštivte oblíbený ostrov Bali, ležící v exotické Indonésii. Během dvanácti dnů vás provedeme krásami tohoto ostrova. Myslíme i na potřebný odpočinek a relax. Ti aktivnější mohou, místo koupání se v moři a lenošení na pláži, vyzkoušet některý z doporučených fakultativních výletů a Bali tak poznat ještě podrobněji.

Máte zájem o jinou destinaci?

Zabýváme se sestavováním dovolené na míru a rádi připravíme zájezd na míru právě pro vás. Uvedené zájezdy slouží hlavně pro vaší inspiraci naší realizace, kterou rádi zrealizujeme znova. Pro sestavení zcela unikátní dovolené na míru nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt

Na co se můžete těšit

Fakultativní výlety na Bali

Odpočinek na Bali

Program zájezdu

Den první až druhý

Odlet z pražského letiště do Denpasaru. Na Bali přilétáte druhý den, kde na letišti čeká transfer do hotelu Candidasy, kde budete ubytováni.

Den třetí

Den je zaměřený na relaxaci a odpočinek po dlouhé cestě. Můžete užívat vybavení hotelu, krásné moře a nádherné okolí.

Den čtvrtý

Po snídani pojedete poznávat část vnitrozemí. Užijete si pěší procházku džunglí a skalním údolím dojdete až k navštěvovanému kaňonu The Secret Canyon of Sukawati. Po procházce je připraven transfer zpět do hotelu. Cestou ještě navštívíte trh a hinduistický chrám v Sukawati. Večer je návrat do hotelu na večeři.

Den pátý

Po snídani vás zavezeme do města bohaté na kulturu - Ubud. Zde uvidíte palác Puri Saren Agung, posvátný park Monkey Forrest a další nádherné památky. Také budete moct ochutnat místní kuchyni a užít si nezapomenutelnou atmosféru. Po prohlídce města ještě navštívíte sloní jeskyni Goa Gajan. Pak budete pokračovat zpět do hotelu na večeři.

Den šestý

Odpočinkový den, při kterém si budete moct užívat pláže a zázemí hotelu. Doporučujeme vyzkoušet fakultativní výlety nebo některé z vodních sportů.

Den sedmý

Po snídani odjíždíte do Secret Garden of Sambangan. Zde uvidíte rýžové terasy a tajné vodopády. Pokračujete do vesničky Cengana, kde budete moct pozorovat život místních obyvatel. Další zastávkou bude vesnice Bantenan s dalšími vodopády. Můžete se vykoupat a osvěžit. Dále se vracíte zpět do hotelu.

Den osmý

Po snídani přejedete do přístavu Padang Bai, odkud půjdete na pláž Blue Lagoon. Tato pláž se řadí mezi nejkrásnější pláže ostrova. Budete tu celý den a užijete si odpočinek nebo příjemné šnorchlování. Večer je zajištěn transfer zpět do hotelu.

Den devátý

Po snídani pojedete navštívit jeden z nejvýznamnějších chrámů Bali - Pura Besakih. Následně si pojedete prohlédnout vodní palác Tirta Gangga. Po prohlídce pojedete zpět na hotel.

Den desátý

Relaxační den, při kterém si můžete užít klid u bazénu nebo u moře. Aktivním cestovatelům doporučujeme vyzkoušet fakultativní výlet.

Den jedenáctý

Po snídani se vydáte do východního Bali na pláž Pasir Putih. Po krátké procházce pralesem si užijete poslední den na bílé pláži lemované kokosovými palmami. V odpoledních hodinách se vracíte na hotel a po večeři odjíždíte na letiště. V nočních hodinách odlétá letadlo do Prahy.

Den dvanáctý

Přílet do Prahy.

Zaujal vás tento zájezd?

Vyplňte tuto nezávaznou objednávku a my se vám ozveme

Jméno a příjmení

Telefon:

Email

Vzkaz:

Nebo si sestavte vlastní zájezd

Nevyhovuje vám program, délka zájezdu nebo jeho destinace? Pak využijte naší služby sestavení dovolené na míru. Sestavíte si zcela unikátní dovolenou, která vám bude vyhovovat, a my jí pro vás připravíme.

SESTAVIT

Podobné zájezdy

Bali

Zájezdy Bali

Vybírejte si z různě zaměřených poznávacích i pobytově poznávacích zájezdů na exotický ostrov Bali.

Bali

Dovolená Bali

15ti denní pobytově poznávací dovolená na Bali. Navštívíte i okolní ostrovy jako je Flores, Komodo a další.

Barma

Barma

Tento šestnáctidenní zájezd je zaměřen na poznávání asijské kultury a přírody v Barmě.

Podívejte se na další dovolenou na míru

Sportovní zájezdy

Sport

Pro aktivní cestovatele navrhneme program plný sportovních aktivit, které prověří fyzičku.

Chci za sportem

Poznávací zájezdy

Poznání

Poznávací zájezdy realizujeme se snahou navštívit všechna zajímavá místa vybrané destinace.

Chci za poznáním

Zážitkoé zájezdy

Zážitky

Tyto zážitkové cesty přizpůsobujeme tak, aby každému zůstaly ve vzpomínkách na pořád.

Chci za zážitky

Odpočinková dovolená

Odpočinek

Zájezdy za odpočinkem jsou chudší svým programem, ale jsou připraveny pro maximální relax.

Chci za odpočinkem