CHCETE TAKÉ DOVOLENOU NA MÍRU? KONTAKTUJTE NÁS

Služby

Naší specializací je dovolená na míru, které se věnujeme již přes 20 let. Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni nabídnout a poradit propracovaný program do zahraničí. Nejsme limitování naročností programu nebo hranicemi našeho kontinentu, běžně vysíláme naše klienty i daleko za ně. I když nabízíme již hotové produkty, naším cílem je dělat originální cesty pro každého klienta. K tomu nám pomáhají nasbírané kontakty za dobu našeho působení.

Český průvodce

Můžete také využít naší služby - zajištění českého průvodce v různých destinacích. K tomuto průvodci dále zařídíme i ostatní služby, jako jsou transfery, ubytování, letenky. Samozřejmostí je naplánování okruhu a programu na celý den.

Český průvodce

Průběh dovolené na míru

Naší snahou je, aby jste v průběhu dovolené měli co nejméně starostí a díky tomu si jí opravdu užili. Právě proto se věnujeme dovolené na míru a snažíme se dělat pobyt snažší s maximálním vyžitím. To řešíme předem připraveným programem, který sestavujeme v několika krocích. Přesvědčte se sami:

Sjednání a výběr

Jakmile nás kontaktujete věnujeme se vám na 100% až do vašeho příjezdu zpět domu. Prvním krokem je vždy zpracování vašich požadavků, podmínek a očekávání od dovolené na míru. Podle všech nashromážděných parametrů společně vybereme destinaci a aktivity, kterým by jste se chtěli věnovat v průběhu pobytu. Dále se jen my věnujeme sestavení programu, který už jen schválíte nebo společnými silami upravíme.

Vyhledání a nacenění

V druhém kroku věnujeme všechny naše zkušenosti pro správný výběr každé položky do vaší dovolené. Důležitý je správný výběr hotelu, aby vyhovoval všem podmínkám. Musí být dostatečně komfortní a cenově přijatelný podle již stanovených podmínek. Podle místa ubytování vybíráme letenky a termín aby vše navazovalo. Následně vybíráme aktivity a atrakce, na které se v průběhu zájezdu vydáte. Posledním bodem je nacenění celé dovolené na míru.

Schválení a úpravy

Předložíme vám námi připravený a naceněný program. Pokud je vše v pořádku, přesouváme se k dalšímu kroku. Jestli máte výhrady nebo nějaké návrhy, není problém program ještě přepracovat. Například výběr jiného hotelu, nebo chcete vidět ještě jiné hodnoty. Po kompletním schválení bookujeme letenky, hotel a zařizujeme vstupenky s průvodci.

Platba a odjezd

Po zaplacení našich nákladů dostanete voucher a můžete se těšit z nových zážitků. K naší dovolené na míru patří i servis v průběhu pobytu. Kdyby nastal nějaký problém, nebo jste si rozmysleli váš program, jsme schopni ihned reagovat a vše vyřešit.

Bezstarostný pobyt

Po příjezdu do destinace si už jen užívate námi sestaveného programu. Všechny aktivity jsou sesynchronizované a jdou postupně za sebou. Určitě se nemusíte bát, že se budete nudit. Naopak jestli budete chtít zůstat déle, stačí zavolat k nám do kanceláře a vše za vás vyřídíme.

Nechte se inspirovat již realizovanou dovolenou na míru

Ostrov Bali

Pětidenní poznávací zájezd na žádaný ostrov v Indonesii - Bali.

Dominikána aktivně

V osmidenním zájezdu poznáte část exotické Dominikánské Republiky a blízké okolí.

Arabské Emiráty

Osmidenní zájezd se zaměřením na poznání Dubaje s okolím a odpočinek v tomto luxusním městě.

Zobrazit další zájezdy

Servis 24/7

Když s námi jedete do zahraničí, jsme připraveni kdykoli vám pomoct s problémy. Neváhejte se na nás obrátit, určitě vše vyřešíme.

Kontaktujte nás

Další služby

Kromě celé dovolené na míru nabízíme také samozřejmě všechny dílčí služby. Jestli chcete vyřídit jen letenky nebo samotný zájezd, není pro nás problém vyřídit vaší objednávku. Naše služby nejsou zaměřené jen na zahraničí, zařídíme vše i u nás v České Republice. Pro další informace navštivte náš hlavní web cestovní kanceláře.

Podívejte se na další dovolenou na míru

Sportovní zájezdy

Sport

Pro aktivní cestovatele navrhneme program plný sportovních aktivit, které prověří fyzičku.

Chci za sportem

Poznávací zájezdy

Poznání

Poznávací zájezdy realizujeme se snahou navštívit všechna zajímavá místa vybrané destinace.

Chci za poznáním

Zážitkoé zájezdy

Zážitky

Tyto zážitkové cesty přizpůsobujeme tak, aby každému zůstaly ve vzpomínkách na pořád.

Chci za zážitky

Odpočinková dovolená

Odpočinek

Zájezdy za odpočinkem jsou chudší svým programem, ale jsou připraveny pro maximální relax.

Chci za odpočinkem