CHCETE TAKÉ DOVOLENOU NA MÍRU? KONTAKTUJTE NÁS

Poznávací zájezdy Bali

Sestavili jsme několik zájezdů, které uspokojí všechny zájemce o Bali. Můžete si vybrat s větším důrazem na poznávání ostrova nebo na relaxování. Většina zájezdů je pobytově poznávací, kde volný čas nemusíte zůstat na pláži, ale zkusit navštívit nová místa prostřednictvím doporučených fakultativních výletů na Bali. Dále si můžete vybírat poznávání různých částí ostrova v různých časových intervalech. Nejvíc si však zájezd užijete, pokud si ho necháte sestavit na míru. V takovém případě si u nás nadiktujete podmínky, které neumožňují běžné katalogové zájezdy.

Sestavte si vlastní zájezd

Uvedené zájezdy slouží jako inspirace naší realizace. Hlavní specializací je sestavovat unikátní dovolené na míru podle vašich požadavků.

SESTAVIT

Poznání na Bali

Kraťoučký zájezd na 5 dní, u kterého se navazuje na další poznávání ostrovů Jawa a Lombok.

Dovolená Bali

15ti denní pobytově poznávací dovolená na Bali. Navštívíte i okolní ostrovy jako je Flores, Komodo a další.

Zájezd na Bali

12 dní se o vás budeme starat a ukážeme ty nejhezčí místa na poznávání i na bezkonkurenční relax.

Ostrov Bali

Pobytově poznávací zájezd na Bali, kde první polovinu budete poznávat ostrov a zbytek zájezdu budete odpočívat na plážích.

Zážitkové Bali

Připravili jsme 12ti denní zájezd plný zážitků. Uvidíte místní kulturu, odpočinete si na plážích a zašnorchlujete nad korály.

Máte zájem o Bali?

Vyplňte nezávazný formulář a my se vám ozveme

Jméno a příjmení

Telefon:

Email

Vzkaz:

Nebo si sestavte vlastní zájezd

Nevyhovuje vám program, délka zájezdu nebo jeho destinace? Pak využijte naší služby sestavení dovolené na míru. Sestavíte si zcela unikátní dovolenou, která vám bude vyhovovat, a my jí pro vás připravíme.

SESTAVIT

Pro koho jsou zájezdy na Bali vhodné?

Bali je vhodné pro každého, kdo má rád krásné moře, písčité pláže a má chuť poznávat nová místa. Bali nabízí mnoho možností pro vyžití v každé části ostrova. Užijete si zde jak potápění, tak poznávání nové kultury i relax na plážích. V horských oblastech můžete vyzkoušet pěší turistiku za nádhernými výhledy. Navíc pobyt je na tomto krásném ostrově velmi levný, nejdražší částí jsou letenky na Bali. Další poznatky z pobytu na Bali si můžete přečíst na našem webu Bezva dovolená.

Fakultativní výlety na Bali

V nabídce je mnoho různých výletů, kterými si můžete zpetřit svojí dovolenou. Vybírat lze mezi polodenními, celodenními, kombinovanými i několikadenními výlety. Každý je charakteristický a zaujme různé cestovatele. Poznávat tak můžete přírodní krásy, život na Bali, podmořský svět a další zajímavosti. Zde uvádíme jen výčet těch nejlepších, pro další nabídku nás neváhejte kontaktovat.

Polodenní výlety

Za plážemi

Půldenní návštěva některých z pláží na Bali, jako je Kuta Beach, Dreamland Beach, Jimbaran.

Vodopád Tegenungan

Vodopád Tegenungan v obci Ubud je jedním ze skrytých vodopádů. Pod tímto 35 metrů vysokým vodopádem se budete moct vykoupat. Dálet výlet pokračuje na další zajímavosti, jako jsou rýžové terasy nebo královský palác v Ubudu.

Celoodenní výlety

Kintamani Tour

Výlet na Kintamani s úchvatným výhledem na aktivní sopky a jezera Batur. Tento den navštívíte Barong Dance, Celuk Village, Batuan Village, chrám Batuan, Kintamani a oběd s výhledem na sopky Mount Batur a jezero Batur. Dále návštěva chrámů Gunung Kawi, Tirta Empul a Goa Gajah.

Na sever

Výlet s návštěvou zajímavých míst v severní části Bali. V jednom dni s nádhernými panoramaty a místní kulturou, návštěvou slavných turistických lokalit ve městě Singaraja (Pacung Rice Terrace, Tamblingan Lake, Gitgit vodopád, Lovina Beach a Banjar Hot Water). Při návratu se zastavíme v Pupuan s výhledem na rýžové terasy.

Na východ

Výlet s návštěvou zajímavých míst ve východní části Bali ostrovů. Během dne navštívíte Tenganan Village, Chrám Goa Lawah (netopýří jeskyně), Tirta Gangga Park a Taman Sukasada (Ujung Water Palace). Také uvidíte s unikátní život místní společnosti a projdete se po krásné pláže Candidasa.

Na západ

Návštěva západní části Bali s kombinací vzrušujících zážitků. Navštívíte chrám Rambut SIWI, Národní park Západní Bali a chrám Tanah Lot.

Výlety za aktivitami

Jízda na slonech

Cestou budete sedět v zadní části slona a kochat se krásnou přírodní scenérii a výhledem na rýžové pole. Na výběr je z několika různých balíčků s různým programem.

Pod vodou v ponorce

Dobrodružný výlet s ponorem po dobu 45 minut na východě Bali. V této ponorce budete sledovat dechberoucí a zřídka navštívený podmořský svět.

Trekking na Bali

Čeká vás nezapomenutelný výstup na Mount Batur (nebo jiný vybraný vrchol) v časných ranních hodinách. Po celou dobu na vás dohlíží zkušený průvodce.

Podívejte se na další dovolenou na míru

Sportovní zájezdy

Sport

Pro aktivní cestovatele navrhneme program plný sportovních aktivit, které prověří fyzičku.

Chci za sportem

Poznávací zájezdy

Poznání

Poznávací zájezdy realizujeme se snahou navštívit všechna zajímavá místa vybrané destinace.

Chci za poznáním

Zážitkoé zájezdy

Zážitky

Tyto zážitkové cesty přizpůsobujeme tak, aby každému zůstaly ve vzpomínkách na pořád.

Chci za zážitky

Odpočinková dovolená

Odpočinek

Zájezdy za odpočinkem jsou chudší svým programem, ale jsou připraveny pro maximální relax.

Chci za odpočinkem