CHCETE TAKÉ DOVOLENOU NA MÍRU? KONTAKTUJTE NÁS

Dominikánská Republika aktivně

Kromě toho, že si v tomto osmidenním zájezdu odpočinete a odreagujete se, tak i poznáte nádherná místa tohoto karibského ostrova. Budete mít možnost vidět velryby, navštívíte typické dominikánské vesnice, poznáte hlavní město a pokud si budete chtít zájezd ještě více zaktivnit fakultativními výlety, tak můžete sledovat i místní korálové útesy nebo se vykoupat v největším slaném karibském jezeru.

Máte zájem o jinou destinaci?

Zabýváme se sestavováním dovolené na míru a rádi připravíme zájezd na míru právě pro vás. Uvedené zájezdy slouží hlavně pro vaší inspiraci naší realizace, kterou rádi zrealizujeme znova. Pro sestavení zcela unikátní dovolené na míru nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt

Na co se můžete těšit

Exotický ráj

Krásné pláže

Bazénový bar

Hlavní město Dominikánské Republiky

Program zájezdu

Den první

Ráno odlet z Prahy a ve večerních hodinách přílet do hlavního města Dominikánské republiky – Santo Domingo. Zde na vás bude čekat transfer do hotelu Iberostar Hacienda Dominicus.

Den druhý

Po snídani v hotelu vyrazíte na celodenní výlet, nejdříve k poloostrovu Samaná, kde budete pozorovat velryby keporak. Odtud pak poplujete na ostrov Bacardi. Tam budete mít připravený oběd na pláži a po obědě budete mít prostor na odpočívání, koupání a šnorchlování v průzračně tyrkysovém moři. Večer budete převezeni do hotelu a cestou se ještě stavíte v typickém domku se suvenýry.

Den třetí

Po snídani pojedete na celodenní výlet do SAFARI. Uvidíte typický život domorodců, místní faunu a flóru. Cestou navštívíte plantáž cukrové třtiny, místní trh a také typický dominikánský obchůdek “colmado”, kde si budete moci koupit třtinový rum, vanilku či kokosový krém na přípravu národního koktejlu Piña Colada. Z vrcholků hor pak uvidíte údolí a tropickou vegetaci. Před obědem, který bude na místním ranči se ještě budete moct vykoupat pod vodopády Sierra del Agua. Po obědě navštívíte místní vesnici, kde uvidíte například výrobu doutníků a budete si moct koupit suvenýry, po nákupech přejedete zpět do hotelu.

Den čtvrtý

Po snídani pojedete autobusem do přístavu Bayahibe a odtud lodí na celodenní výlet na ostrov Saona. Na ostrově je připraven tradiční bufetový oběd a dále máte volno na odpočívání, koupání a šnorchlování. Mezi tím můžete navštívit vesničku Mano Juan.

Den pátý až sedmý

Máte osobní volno pro odpočinek a užívání si hotelového zázemí. Na tyto dny doporučujeme některé fakultativní výlety:

Jezero Enriquillo

Po snídani se vydáte autobusem do Národního parku, kde se nachází největší karibské jezero se slanou vodou – Lago Enriquillo. Člunem se pak přepravíte na ostrov Cabritos a cestou můžete pozorovat ptáky, krokodýly. Po prohlídce ostrova pojedete zpět a budete se moct vykoupat v jezeře. Před odjezdem do hotelu se ještě zastavíte na typickém haitském trhu.

Polodenní výlet do hlavního města Dominikánské republiky

Krátkou jízdou autobusem se dotanete do Santo Dominiga, kde během procházky Koloniální Zónou uvidíte památky Kolumbův dům, První katedrálu Ameriky s ostatky Kryštofa Kolumba, pevnost La Ozama, Národní Panteon, ruiny starého kláštera a mnoho dalších. Město můžete poznávat po svém nebo se vydat na nákupy. Cestou z města ještě navštívíte Národní Akvárium s podmořským tunelem.

Ostrov Catalina

Z vesničky Guayacanes pojedete člunem na ostrov Catalina, kde cestou můžete zkusit lovit mořské ryby. Před ostrovem se ještě zastavíte nad korálovými útesy a s půjčeným vybavením se budete moct potápět a šnorchlovat. Při dojetí na pláž pak můžete už jen relaxovat nebo ještě poznávat podmořský život.

Den osmý

Máte osobní volno pro opalování a odpočívání nebo můžete zkusit některý z doporučených výletů. Ve večerních hodinách je připraven transfer na letiště, odkud poletíte zpět domu.

Zaujal vás tento zájezd?

Vyplňte tuto nezávaznou objednávku a my se vám ozveme

Jméno a příjmení

Telefon:

Email

Vzkaz:

Nebo si sestavte vlastní zájezd

Nevyhovuje vám program, délka zájezdu nebo jeho destinace? Pak využijte naší služby sestavení dovolené na míru. Sestavíte si zcela unikátní dovolenou, která vám bude vyhovovat, a my jí pro vás připravíme.

SESTAVIT

Podobné zájezdy

Poznávací zájezd Bali

Zájezdy Bali

Vybírejte si z různě zaměřených poznávacích i pobytově poznávacích zájezdů na exotický ostrov Bali.

Thajsko

Thajsko - Laos - Kambodža

Tento asijský okruh je zaměřen pouze na poznávání toho nejlepšího, co vám tyto země nabízejí.

Jihoafrická republika

Jihoafrická Republika

Osmidenní zájezd na jižní pobřeží Jihoafrické Republiky. Uvidíte žádané národní parky a přírodní rezervace.

Podívejte se na další dovolenou na míru

Sportovní zájezdy

Sport

Pro aktivní cestovatele navrhneme program plný sportovních aktivit, které prověří fyzičku.

Chci za sportem

Poznávací zájezdy

Poznání

Poznávací zájezdy realizujeme se snahou navštívit všechna zajímavá místa vybrané destinace.

Chci za poznáním

Zážitkoé zájezdy

Zážitky

Tyto zážitkové cesty přizpůsobujeme tak, aby každému zůstaly ve vzpomínkách na pořád.

Chci za zážitky

Odpočinková dovolená

Odpočinek

Zájezdy za odpočinkem jsou chudší svým programem, ale jsou připraveny pro maximální relax.

Chci za odpočinkem