CHCETE TAKÉ DOVOLENOU NA MÍRU? KONTAKTUJTE NÁS

Poznávací zájezd Aljaška - Yukon

Sestavili jsme šestáncti denní poznávací zájezd na sever Ameriky. Projedete se Aljaškou, která patří k USA a budete mít možnost poznat tuto krajinu i z kanadské strany, která se jmenuje Yukon. Čeká vás poznávání nádherné přírody, národní parky a život místních lidí, jak žijí dnes a jak se zde žilo za doby zlaté horečky.

Máte zájem o jinou destinaci?

Zabýváme se sestavováním dovolené na míru a rádi připravíme zájezd na míru právě pro vás. Uvedené zájezdy slouží hlavně pro vaší inspiraci naší realizace, kterou rádi zrealizujeme znova. Pro sestavení zcela unikátní dovolené na míru nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt

Na co se můžete těšit

Anchorage a blízké okolí

Nedotčená fauna a flora

Výhled na Mt. McKinley

Program zájezdu

Den první

Odlet z pražského letiště do Anchorage. Zde bude připravený transfer do vybraného hotelu.

Den druhý

Po snídani pojedete směrem na Chugach Mountains. Cestou navštívíte farmu pižmoňů a projdete se k vyhlídce na ledovec Matanuska. Nocleh je zajištěn ve městě Glennallen.

Den třetí

Po snídani vyjíždíte do národního parku Wrangell-St. Elias, kde navštívíte infocentrum. Pokračovat budete podél horských štítů do Chitina, kde budete mít prostor sledovat lososy. Cesta pokračuje až do města Tok, kde je zajištěn nocleh.

Den čtvrtý

Po snídani pokračujete v putování do zlatokopecké osady Chicken. Přejedete hranice do Kanady a nalodíte se na trajekt, který vás převeze přes řeku Yukon, s vyloděním v Dawsonu. Zde budete mít osobní volno na procházku a poznávání města.

Den pátý

Po snídani se vydáte na pěší vycházku k soutoku řek Yukon a Klondike. Cestou budete moct pozorovat historii rýžování zlata a na potoce Gold Bottom Creek si budete moct vyzkoušet nějaké zlato vyrýžovat. Po návratu navštívíte městské kasíno s ukázkou vystoupení kankánových tanečnic.

Den šestý

Cílem tohoto dne je projet Yukonem do městečka Whitehorse. Cestou se budete moct projít k peřejím Five Finger nebo se vykoupat u jezera Laberge v pramenech Takhini. také uvidíte Miles Canyon a parník SS Klondike. Nocleh je zajištěn ve městě Whitehorse.

Den sedmý

Po snídani pojedete vysokohorskou tundrou do Skagway, kde si budete moct připomenout historii zlaté horečky.

Den osmý

Po snídani se vydáte na procházku městem Whitehorse a Haines. Také budete mít možnost navštívit jezero Kluane. Dále pokračuje cesta zpět do Toku, kde bude připravený nocleh.

Den devátý

Po snídani pokračuje cesta z Toku podél pohoří Alaska Range. Uvidíte řeku Tanana a dům Santa Clause. Nocleh je zajištěn v městečku Fairbanks.

Den desátý

Tento den je zaměřen na poznávání města po svém. Zájemci mohou navštívit polární kruh.

Den jedenáctý

Po snídani pojedete z Fairbanks do národního parku Denali. Cestou se ještě stavíte v Nenana, kde budete moct pozorovat praskání ledu.

Den dvanáctý

Brzy ráno vyjíždíte na návštěvu parku Denali. Zde budete s odborným výkladem pozorovat místní přírodu a zvěř. Zájemci tento den také mohou zkusit rafting na řece Nenana.

Den třináctý

Po snídani jedete do městečka Talkeetna. Zájemci si mohou užít vyhlídkový let okolo hory Mt. McKinley i s přistáním na ledovci. Dále pojedete do města Seward, které leží na aljašském zálivu.

Den čtrnáctý

Tento den je zaměřen na návštěvu rezervace Kenai Fjords. Můžete si užít plavbu na lodi s pozorování mořských živočichů, let helikoptérou na ledovec Goldwin, přojížďka na psím spřežení nebo procházka na ledovec Exit.

Den patnáctý

Pokračujete v poznávání města Seward a jeho blízkého okolí. Odpoledne přejezd do města Anchorage s jeho prohlídkou.

Den šestnáctý

Po snídani je zajištěn transfer na letiště, odkud poletíte zpět do Prahy.

Zaujal vás tento zájezd?

Vyplňte tuto nezávaznou objednávku a my se vám ozveme

Jméno a příjmení

Telefon:

Email

Vzkaz:

Nebo si sestavte vlastní zájezd

Nevyhovuje vám program, délka zájezdu nebo jeho destinace? Pak využijte naší služby sestavení dovolené na míru. Sestavíte si zcela unikátní dovolenou, která vám bude vyhovovat, a my jí pro vás připravíme.

SESTAVIT

Podobné zájezdy

Laponsko

Laponsko

Zážitkový zájezd do zmrzlé krajiny až za polární kruh. Poznáte nezasaženou přírodu a místní život.

Podívejte se na další dovolenou na míru

Sportovní zájezdy

Sport

Pro aktivní cestovatele navrhneme program plný sportovních aktivit, které prověří fyzičku.

Chci za sportem

Poznávací zájezdy

Poznání

Poznávací zájezdy realizujeme se snahou navštívit všechna zajímavá místa vybrané destinace.

Chci za poznáním

Zážitkoé zájezdy

Zážitky

Tyto zážitkové cesty přizpůsobujeme tak, aby každému zůstaly ve vzpomínkách na pořád.

Chci za zážitky

Odpočinková dovolená

Odpočinek

Zájezdy za odpočinkem jsou chudší svým programem, ale jsou připraveny pro maximální relax.

Chci za odpočinkem