CHCETE TAKÉ DOVOLENOU NA MÍRU? KONTAKTUJTE NÁS

Zážitkový zájezd až za polární kruh

V tomto čtyřdenním zájezdu poznáte část Finského Laponska. Uvidíte zdejší nádhernou krajinu, vyzkoušíte si jet za psím spřežením a když budete mít štěstí, uvidíte i polární záři. S průvodcem navštívíte tradiční Laponskou vesnici a můžete si promluvit s místními obyvateli.

Máte zájem o jinou destinaci?

Zabýváme se sestavováním dovolené na míru a rádi připravíme zájezd na míru právě pro vás. Uvedené zájezdy slouží hlavně pro vaší inspiraci naší realizace, kterou rádi zrealizujeme znova. Pro sestavení zcela unikátní dovolené na míru nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt

Na co se můžete těšit

Jízda na psím spřežení

Tradiční vesnice Laponců

Program individuálního zájezdu

Den první

Přilétáte na letiště Rovaniemi, kde na vás bude čekat transfer do Iso-Syöte. Po přihlášení v hotelu máte připravenou večeři a nocleh.

Den druhý

Po snídani v hotelu si můžete vybrat nějakou z mnoha nabízených zimních aktivit. Pro tento den doporučujeme jízdu za sobím spřežením, se kterým projedete místní lesy. Cestou dostanete nápoj v tradičním Laponském stanu a můžete si povídat s původními Laponci.

Den třetí

Pro tento den doporučujeme po snídani vyrazit sněžnými skútry k husky safari. Zde dostanete do vlastních rukou psí spřežení, které vás proveze místní krajinou. Po projížďce se vydáte na noční exkurzi sněžnými skútry a když budete mít štěstí, tak uvidíte i polární záři.

Den čtvrtý

Po odhlášení z hotelu se cestou na letiště zastavíte ve vesničce Santa Clause, za polárním kruhem. Zde si budete moct zakoupit suvenýry. Po prohlídce pojedete na letiště a zpět domu.

Zaujal vás tento zájezd?

Vyplňte tuto nezávaznou objednávku a my se vám ozveme

Jméno a příjmení

Telefon:

Email

Vzkaz:

Nebo si sestavte vlastní zájezd

Nevyhovují vám program, délka zájezdu nebo jeho destinace? Pak využijte naší služby sestavení dovolené na míru. Sestavíte si zcela unikátní dovolenou, která vám bude vyhovovat, a my jí pro vás připravíme.

SESTAVIT

Podívejte se na další dovolenou na míru

Sportovní zájezdy

Sport

Pro aktivní cestovatele navrhneme program plný sportovních aktivit, které prověří fyzičku.

Chci za sportem

Poznávací zájezdy

Poznání

Poznávací zájezdy realizujeme se snahou navštívit všechna zajímavá místa vybrané destinace.

Chci za poznáním

Zážitkoé zájezdy

Zážitky

Tyto zážitkové cesty přizpůsobujeme tak, aby každému zůstaly ve vzpomínkách na pořád.

Chci za zážitky

Odpočinková dovolená

Odpočinek

Zájezdy za odpočinkem jsou chudší svým programem, ale jsou připraveny pro maximální relax.

Chci za odpočinkem