CHCETE TAKÉ DOVOLENOU NA MÍRU? KONTAKTUJTE NÁS

Poznávání kulturního bohatství Barmy

Odleťte na šestnáctidenní poznávací zájezd do Barmy. Země plné kulturních památek a přírodních zajímavostí. Provedeme vás různými chrámy a pagodami. Také budete moct pozorovat původní obyvatele při jejich tradiční práci. Užijete si i procházku horskou krajinou nebo plavbu po významném jezeře Inle.

Máte zájem o jinou destinaci?

Zabýváme se sestavováním dovolené na míru a rádi připravíme zájezd na míru právě pro vás. Uvedené zájezdy slouží hlavně pro vaší inspiraci naší realizace, kterou rádi zrealizujeme znova. Pro sestavení zcela unikátní dovolené na míru nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt

Na co se můžete těšit

Pagoda Shwemawdaw

Pozlacená skála

Město Bagan a okolí

Program zájezdu

Den první

Odlet z pražského letiště do hlavního města Barmy - Yangon.

Den druhý

Přilétáte do Yangonu, kde bude čekat transfer do vybraného hotelu. Po ubytování je připraven nocleh.

Den třetí

Po snídani je naplánovaná celodenní prohlídka Yangonu. Zde uvidíte sochu sedícího Buddhy, jezero Kandawgyi, klášter Chaukhtatgyi, pagodu Sule, park Maha Bandoola. Oběd bude v místní restauraci. Po obědě pokračuje prohlídka města. Vydáte se na trhy v Indické i Čínské čtvrti. Prohlídku zakončíte pohledem na západ slunce ze Singuttara Hill. Také si zde budete moct prohlédnout pagodu Schwedagon.

Den čtvrtý

Po snídani odjíždíte do města Kyaiktiyo. Cestou je zastávka na válečném hřbitově Taukkayan. V Kyaiktiyo uvidíte veliký pozlacený kámen. Den zakončíte výhledem na západ slunce a noclehem ve městě.

Den pátý

Po snídani se vracíte zpět do Yangonu. Cestou navštívíte historické město Bago. Zde budete moct vidět život místních lidí, uctívanou pagodu Shwemawdaw, palác Kanbawzathadi a pagodu Shwethalvaung. Po příjezdu do hlavního města máte osobní volno a nocleh v hotelu.

Den šestý

Po snídani je zajištěn transfer na letiště, odkud poletíte do Mandalaye. Po přistání pojedete do města Amarapura, kde uvidíte klášter Maha Gandayon. Poznávání pokračuje prohlídkou mostu U Bein, který vede přes jezero Taungthaman. Opoledne pokračujete prohlídkou Mya Nan San Kyaw Palace, klášteru Shwenandaw a pagody Kuthodaw. Po prohlídce pojedete na Mandalay Hill, kde uvidíte západ slunce a panoramatickou vyhlídku.

Den sedmý

Po snídani pojedete do pagody Mahamuni a pak budete pokračovat prohlídkou okolí města Mandalay. Užijete si projížďku na koňském spřežení městem Inwa. Pojedete okolo kláštera Bagaya a královského paláce. Přes řeku se dostanete do města Sagaing. Zde budete mít osobní volno pro nákupy a poznávání po svém. Po prohlídce se vracíte zpět do města Mandalay na nocleh.

Den osmý

Po snídani si užijete plavbu po řece Iravadi. Budete se dívat na okolí a sledovat zajímavá místa podél řeky. Ve večerních hodinách připlujete do města Bagan, kde je připraven nocleh.

Den devátý

Vě městě Bagan se nachází mnoho pagod a chrámů, které budete poznávat po celý den. Nejzajímavější bude návštěva tržiště v Nyaung-U, pagody Shwezigon, Kyansitta Umin, chrámu Manuha, chrámu Thatbuinnyu a chrámu Dhamayangyi. Po celodenní prohlídce je připraven nocleh v hotelu.

Den desátý

Tento den pokračujete po snídani prohlídkou dalších pagod a chrámů. Uvidíte pagodou Lawkananda, chrám Sulamani, chrám Lementhna, komplex svatyní Payathonzu a chrám Nandamanya. Odpoledne máte osobní volno na prohlídku a odpočinek. Doporučujeme návštěvu svatyně Nanpaya.

Den jedenáctý

Po snídani opouštíte Bagan a pojedete do města Kalaw. Cestou si budete moct užívat nádhernou krajinu a plánovanou zastávku u Mount Popa. Ve večerních hodinách přijíždíte do města, kde je připraven nocleh.

Den dvanáctý

Po snídani se vydáte na procházku horskou krajinou Palaungské vrchoviny. Budete moct pozorovat život původních kmenů a nádherná panoramata. Cílem cesty je dojít do vesničky Pindaya, kde je připraven nocleh.

Den třináctý

Po snídani si prohlédnete okolí vesničky. Hlavní atrakcí jsou zde místní jeskyně, které sloužili jako poutní místo pro buddhy. Po prohlídce přejíždíte k jezeru Inle, kde uvidíte původní domky, plovoucí zahrady a chrámy. Také je zde připraven nocleh.

Den čtrnáctý

Po snídani budete mít připravenou loď na celodenní projížďku po jezeře. Během dne je naplánováno několik zastávek na poznávání dalších míst. Uvidíte pagodu Phaungdawoo a klášter Nga Phe Chaung. Také navštívíte místní typickou vesnici, kde si budete moct vyrobit nějaké suvenýry.

Den patnáctý

Po snídani se vydáte na další projížďku lodí, tentokrát do vesnice Indein. Během výletu navštívíte také komplex pagod Shwe Indein. Po výletu je zajištěn transfer na letiště a odlet zpět do hlavního města.

Den šestnáctý

Zde můžete pokračovat prohlídkou dalších hodnot nebo si jen užít nákupy a odpočinek. Večer je připraven transfer na letiště, odkud poletíte zpět do Prahy.

Zaujal vás tento zájezd?

Vyplňte tuto nezávaznou objednávku a my se vám ozveme

Jméno a příjmení

Telefon:

Email

Vzkaz:

Nebo si sestavte vlastní zájezd

Nevyhovuje vám program, délka zájezdu nebo jeho destinace? Pak využijte naší služby sestavení dovolené na míru. Sestavíte si zcela unikátní dovolenou, která vám bude vyhovovat, a my jí pro vás připravíme.

SESTAVIT

Podobné zájezdy

Thajsko

Thajsko

Tento odpočinkově poznávací zájezd si nastavíte sami. Můžete vyzkoušet fakultativní výlety nebo jen relaxovat.

Jihoafrická republika

Jihoafrická Republika

Osmidenní zájezd na jižní pobřeží Jihoafrické Republiky. Uvidíte žádané národní parky a přírodní rezervace.

Thajsko

Thajsko - Laos - Kambodža

Tento asijský okruh je zaměřen pouze na poznávání toho nejlepšího, co vám tyto země nabízejí.

Podívejte se na další dovolenou na míru

Sportovní zájezdy

Sport

Pro aktivní cestovatele navrhneme program plný sportovních aktivit, které prověří fyzičku.

Chci za sportem

Poznávací zájezdy

Poznání

Poznávací zájezdy realizujeme se snahou navštívit všechna zajímavá místa vybrané destinace.

Chci za poznáním

Zážitkoé zájezdy

Zážitky

Tyto zážitkové cesty přizpůsobujeme tak, aby každému zůstaly ve vzpomínkách na pořád.

Chci za zážitky

Odpočinková dovolená

Odpočinek

Zájezdy za odpočinkem jsou chudší svým programem, ale jsou připraveny pro maximální relax.

Chci za odpočinkem