CHCETE TAKÉ DOVOLENOU NA MÍRU? KONTAKTUJTE NÁS

Poznávací zájezd Barcelona

Sestavili jsme pěti denní zájezd do Barcelony, která na pobřeží Středozemního moře je hlavním městem Katalánska. Kromě krásných pláží, které můžete navštívit, doporučujeme námi sestavený program, který je zaměřen na místní kulturu a poznání toho nejlepšího, co Barcelona může nabídnout. Příkladem jsou známé stavby od Antoni Gaudího. Ten svými stavbami proslavil nejen Barcelonu.

Máte zájem o jinou destinaci?

Zabýváme se sestavováním dovolené na míru a rádi připravíme zájezd na míru právě pro vás. Uvedené zájezdy slouží hlavně pro vaší inspiraci naší realizace, kterou rádi zrealizujeme znova. Pro sestavení zcela unikátní dovolené na míru nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt

Na co se můžete těšit

Chrám Sagrada Familia

Moderní architektura

Program individuálního zájezdu

Den první

Po obědě přiletíte do Barcelony, kde budete ubytováni v hotelu Eurostars Cristal Palace. Po ubytování máte osobní volno pro odpočinek po cestě nebo třeba doporučujeme využít místní pláž. Před večeří je plánovaná schůzka, na které obdržíte informace o městě a následujícím programu.

Den druhý

Po individuální snídani na vás čeká průvodce, který vás zavede se podívat na Antoni Gaudího Casa Batlló & La Pedrera. Po prohlídce přejíždíte autobusem k chrámu Sagrada Familia. Po prohlídce chrámu následuje osobní volno, při kterém se můžete projít po Placa de Gaudi a Placa de la Sagrada Familia. Volno pokračuje až do oběda v nedaleké restauraci odkud se přesunete do Parku Güell. Ten se nachází na vyvýšeném místě a nabízí krásný výhled na centrum Barcelony. Po procházce parkem je připravený transfer do hotelu na večeři.

Den třetí

Třetí den na vás čeká opět bohatý program. Hned po snídani bude čekat průvodce a navštívíte nejzajímavější místa Barcelony jako je Placa de Catalunya, slavná třída La Rambla, velký veřejný trh Boqueria, socha Kryštofa Kolumba, nové město a přístav. Následně je domluvený oběd v místní restauraci a pokračujete na Starou námořnickou čtvrť Barceloneta a plavbu katamaránem. Po plavbě pokračuje prohlídka baziliky Santa Maria del Mar v barcelonské čtvrti La Ribera ve východní části města. Po prohlídce čeká transfer do hotelu na večeři.

Den čtvrtý

Po snídani přejíždíte k úpatí kopce Montjuïc s vysokou hustotou památek, vyhlídek, zahrad a dalších zajímavostí. Po prohlídce kopce je zajištěn transfer do centra města na oběd. Následuje osobní volno. Večeři budete mít obzvláštněnou představením místního tance Flamenco.

Den pátý

Odhlášení se na recepci a odjezd zpět domu.

Zaujal vás tento zájezd?

Vyplňte tuto nezávaznou objednávku a my se vám ozveme

Jméno a příjmení

Telefon:

Email

Vzkaz:

Nebo si sestavte vlastní zájezd

Nevyhovuje vám program, délka zájezdu nebo jeho destinace? Pak využijte naší služby sestavení dovolené na míru. Sestavíte si zcela unikátní dovolenou, která vám bude vyhovovat, a my jí pro vás připravíme.

SESTAVIT

Podobné zájezdy

Istanbul

Istanbul

Ve čtyřdenním výletu do Istanbulu poznáte jeho krásy díky připravenému programu. Součástí je i osobní volno pro vaše potřeby.

Toskánsko

Toskánsko

V pětidenním zájezdu se projdete největšími městy a také navštívíte místní farmy na degustaci vína.

Paříž

Paříž

Při čtyřdenním poznávacím zájezdu do Paříže navštívíte nejžádanější památky.

Podívejte se na další dovolenou na míru

Sportovní zájezdy

Sport

Pro aktivní cestovatele navrhneme program plný sportovních aktivit, které prověří fyzičku.

Chci za sportem

Poznávací zájezdy

Poznání

Poznávací zájezdy realizujeme se snahou navštívit všechna zajímavá místa vybrané destinace.

Chci za poznáním

Zážitkoé zájezdy

Zážitky

Tyto zážitkové cesty přizpůsobujeme tak, aby každému zůstaly ve vzpomínkách na pořád.

Chci za zážitky

Odpočinková dovolená

Odpočinek

Zájezdy za odpočinkem jsou chudší svým programem, ale jsou připraveny pro maximální relax.

Chci za odpočinkem