CHCETE TAKÉ DOVOLENOU NA MÍRU? KONTAKTUJTE NÁS

Vysokohorská turistika ve Slovinsku

Během tohoto sportovního zájezdu zdoláte jedny z nejvyšších kopců Julských Alp. Na každý plánovaný výstup vedou dvě cesty, aby si výstup užili začátečníci i pokročilí. První cesta je zdolatelná pouze chůzí, na druhou cestu již musíte znát základy ferraty. Pokud si nevěříte, je možné objednat průvodce.

Máte zájem o jinou destinaci?

Zabýváme se sestavováním dovolené na míru a rádi připravíme zájezd na míru právě pro vás. Uvedené zájezdy slouží hlavně pro vaší inspiraci naší realizace, kterou rádi zrealizujeme znova. Pro sestavení zcela unikátní dovolené na míru nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt

Na co se můžete těšit

Výškové výstupy

Ferratové cesty

Program individuálního zájezdu

Den první

Příjezd v odpoledních hodinách do městečka Kranjska Gora, kde budete ubytováni v Hotel Skipass. Před večeří je osobní volno s možností projít se městečkem.

Den druhý

Po snídani se vydáte na kopec Prosijnik, který je dobře vidět z restaurace hotelu. Na vrchol vedou dvě cesty. Pro běžné turisty je možnost jít pohodlnou cestou zdolatelnou obyčejnou chůzí. Druhá cesta nabízí možnost ferrat, kde je již potřeba trochu lezení. Po návratu do hotelu na vás čeká večeře.

Den třetí

Po snídani je možnost odpočinkové chůze korytem vyschlé řeky Soča s krátkým výstupen nad údolí. Po návratu odpočinek v okolí hotelu, možnost využít saunu a pak následuje večeře. Turisté se silnější fyzičkou se mohou vydat místo do údolí na Triglav.

Den čtvrtý

Ti co zůstali v hotelu půjdou na Malou Mojstrovku. Opět je možnost jednoduché cesty nebo ferratové. Po výšlapu návrat k hotelu. Tento den se vracejí i lidé z Triglavu. Odpoledne osobní volno zakončené večeří na hotelu.

Den pátý

Odhlášení se na recepci a odjezd zpět domu.

Zaujal vás tento zájezd?

Vyplňte tuto nezávaznou objednávku a my se vám ozveme

Jméno a příjmení

Telefon:

Email

Vzkaz:

Nebo si sestavte vlastní zájezd

Nevyhovuje vám program, délka zájezdu nebo jeho destinace? Pak využijte naší služby sestavení dovolené na míru. Sestavíte si zcela unikátní dovolenou, která vám bude vyhovovat, a my jí pro vás připravíme.

SESTAVIT

Podobné zájezdy

Tatry

Tatry

Naplánován je výstup s průvodcem na Gerlachovský Štít, který je nejvyšší horou Slovenska. Další dny se vydáte na okolní kopce.

Laponsko

Laponsko

Zážitkový zájezd do zmrzlé krajiny až za polární kruh. Projedete se na skútrech, sobech a psím spřežení.

Lago di Garda

Lago Di Garda

Velmi oblíbené italské jezero Lago di Garda se sportovním prostředím. Nejvíce si zde užijí vyznavači vodních sportů a cyklisté.

Podívejte se na další dovolenou na míru

Sportovní zájezdy

Sport

Pro aktivní cestovatele navrhneme program plný sportovních aktivit, které prověří fyzičku.

Chci za sportem

Poznávací zájezdy

Poznání

Poznávací zájezdy realizujeme se snahou navštívit všechna zajímavá místa vybrané destinace.

Chci za poznáním

Zážitkoé zájezdy

Zážitky

Tyto zážitkové cesty přizpůsobujeme tak, aby každému zůstaly ve vzpomínkách na pořád.

Chci za zážitky

Odpočinková dovolená

Odpočinek

Zájezdy za odpočinkem jsou chudší svým programem, ale jsou připraveny pro maximální relax.

Chci za odpočinkem