CHCETE TAKÉ DOVOLENOU NA MÍRU? KONTAKTUJTE NÁS

Poznávací zájezd do Paříže - Londýna - Skotska

Sestavili jsme sedmidenní poznávací zájezd s návštěvou Paříže, Londýna a Skotska. Pro další poznávání doporučujeme tento zájezd o den prodloužít a navštívit další část Skotska. Výhodou tohoto zájezdu je, že nezůstanete na jednom místě a tím je zájezd různorodější. Poznáte různé kultury a odvezete si mnoho zážitků.

Máte zájem o jinou destinaci?

Zabýváme se sestavováním dovolené na míru a rádi připravíme zájezd na míru právě pro vás. Uvedené zájezdy slouží hlavně pro vaší inspiraci naší realizace, kterou rádi zrealizujeme znova. Pro sestavení zcela unikátní dovolené na míru nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt

Na co se můžete těšit

Poznání Paříže

Poznání Londýna

Program individuálního zájezdu

Den první

V ranních hodinách odlétáte z pražského letiště do Paříže. Zde na vás bude čekat asistence a okružní jízda po Paříži. Uvidíte Champs Elysées a Vítězný oblouk, náměstí Svornosti, náměstí Bendime a Garnierovu Operu, Louver, pevnost Bastile, Lucemburské zahrady, okolí Pantheonu, Saint Germain a na závěr okružní jízdy se zastavíte u Trocadera, odkud se naskýtá nádherná vyhlídka na Eiffelovu věž. Dále přejedete do hotelu Holiday Inn Republique.

Den druhý

Po snídani se vydáte na polodenní vycházku do oblasti Cité. Uvidíte Notre Dame, klenot gotické architektury Sainte Chapelle a také překrásnou novorenesanční budovu Radnice. Prohlídku zakončíte po obědě v místní restauraci, doporučujeme například restauraci v prvním poschodí Eiffelovy věže. Po zbytek dne budete mít osobní volno.

Den třetí

Po snídani pojedete vlakem do Londýna – St. Pancras. Zde bude čekat na nádraží transfer do hotelu Park Plaza County Hall. Po ubytování a krátkém odpočinku se vydáte na polodenní vycházku po Londýně, kde uvidíte vybrané zajímavosti. Den je zakončen večeří v hotelu.

Den čtvrtý

Po snídani se odhlásíte a vydáte se do Skotska. Vybrat si můžete mezi leteckou a autobusovou dopravou. Po příjezdu do Edinburghu se ubytujete v hotelu Barcelo Stirling Highland Hotel a dále máte osobní volno.

Den pátý

Ráno vás vyzvedne autobus a vydáte se na okružní jízdu metropolí Skotska, kde uvidíte Dominantní hrad, Princess Street aj. Po obědě pokračuje prohlídka Starého města a jeho historických budov, například Edinburgh Castle a St. Margaret´s Chapel. Po prohlídce se vracíte zpět do hotelu.

Den šestý

Po snídani si pojedete prohlédnout krajinu, západního Skotska, plnou hor a jezer - the Trossachss. Užijete si plavbu po Loch Lomond s návštěvou vesničky Luss. Po obědě v místní restauraci pokračujete prohlídku na Glengoyne distillery, královský Stirling, Wallace Monument a pak se vrátíte do hotelu.

Den sedmý

Po snídani se odhláste z hotelu a transferem pojedete na letiště, odkud poletíte domu.

Prodlužte si zájezd o jeden den

Doporučujeme si zájezd prodloužit ještě o jeden den a vydat se do oblasti East Lothian. Zde můžete navštívit Lennoxlove House v Haddingtonu a Glenkinchie Distillery.

Zaujal vás tento zájezd?

Vyplňte tuto nezávaznou objednávku a my se vám ozveme

Jméno a příjmení

Telefon:

Email

Vzkaz:

Nebo si sestavte vlastní zájezd

Nevyhovuje vám program, délka zájezdu nebo jeho destinace? Pak využijte naší služby sestavení dovolené na míru. Sestavíte si zcela unikátní dovolenou, která vám bude vyhovovat, a my jí pro vás připravíme.

SESTAVIT

Podobné zájezdy

Benátky

Benátky

Poznávací zájezd s bohatým programem a nádechem romantiky. Nechybí ani proslulá večerní plavba kanálem Grande.

Toskánsko

Toskánsko

V pětidenním zájezdu se projdete největšími městy a také navštívíte místní farmy na degustaci vína.

Paříž

Paříž

Při čtyřdenním poznávacím zájezdu do Paříže navštívíte nejžádanější památky.

Podívejte se na další dovolenou na míru

Sportovní zájezdy

Sport

Pro aktivní cestovatele navrhneme program plný sportovních aktivit, které prověří fyzičku.

Chci za sportem

Poznávací zájezdy

Poznání

Poznávací zájezdy realizujeme se snahou navštívit všechna zajímavá místa vybrané destinace.

Chci za poznáním

Zážitkoé zájezdy

Zážitky

Tyto zážitkové cesty přizpůsobujeme tak, aby každému zůstaly ve vzpomínkách na pořád.

Chci za zážitky

Odpočinková dovolená

Odpočinek

Zájezdy za odpočinkem jsou chudší svým programem, ale jsou připraveny pro maximální relax.

Chci za odpočinkem