CHCETE TAKÉ DOVOLENOU NA MÍRU? KONTAKTUJTE NÁS

Nezapomenutelná dovolená na Bali

Užijte si tuto odpočinkově poznávací dovolenou na Bali a Nusa Tenggara Tim. Během 15ti dnů si odpočinete na plážích, poznáte část Bali a také méně navštěvovanou východní část Indonésie - Nusa Tenggara Tim, známou také jako Flores. O nádherná místa a zážitky nebude nouze. Čekají vás rýžová políčka, šnorchlování u korálových ostrůvků a poznání zakončíte nádherným výstupem na sopku Kelimutu.

Máte zájem o jinou destinaci?

Zabýváme se sestavováním dovolené na míru a rádi připravíme zájezd na míru právě pro vás. Uvedené zájezdy slouží hlavně pro vaší inspiraci naší realizace, kterou rádi zrealizujeme znova. Pro sestavení zcela unikátní dovolené na míru nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt

Na co se můžete těšit

Příroda na Bali

Památky na ostrově Bali

Program zájezdu

Den první až druhý

Odlet z pražského letiště do Indonésie na ostrov Bali. Na Bali přilétáte druhý den a ubytováni budete u známé pláže Kuta.

Den třetí

Den je zaměřený na relaxaci, odpočinek a časovou aklimatizaci. Můžete užívat vybavení hotelu, krásné moře a nádherné okolí. Také je zde množství klubů a nákupních příležitostí.

Den čtvrtý

Po snídani vás čeká celodenní výlet po Bali. Navštívíte královský palác Taman Ayun, terasová rýžová políčka, posvátné prameny Tirta Empul, skalní chrám Gunung Kawi a sloní jeskyni Goa Gajah. Ve večerních hodinách se vrátíte do hotelu.

Den pátý

Ráno máte snídani v hotelu a dopoledne osobní volno na poznávání po svém. Odpoledne poletíte na ostrov Flores, kde budete ubytováni v přístavním městečku Labuan Bajo.

Den šestý

Ráno vyplouváte na ostrovy draků. Užijete si příjemné šnorchlování, koupání a procházku přírodou. Večeře a nocleh je připraven na lodi.

Den sedmý

Po snídani se projdete po ostrově Komodo, navštívíte Růžovou pláž a vystoupáte na vrcholky, odkud je krásný výhled do okolí. Odpoledne poplujete zpět do Labuan Bajo. Cestou si ještě zašnorchlujete a zaplavete na ostrově Kawa.

Den osmý

Po snídani poznáte vnitrozemí ostrova Flores. Uvidíte rýžová pole, tradiční vesničku a místní trh.

Den devátý

Po snídani přejíždíte dále na východ ostrova. Cestou budete moct vidět nádherné výhledy, rýžová políčka, jezero Ranamese a výrobnu palmového oleje. Večer na vás čeká koupání v horkých pramenech.

Den desátý

Po snídani budete poznávat okolí. Navštívíte tradiční vesnice, totem Ngadhu, svatyni Bhaga, stavby zaniklých vesnic a horké prameny.

Den jedenáctý

Po snídani pokračujete dále na východ do oblasti Kelimutu. Cestou se zastavíte na modré pláži Nanga Panda a také uvidíte rýžová pole Detusoko.

Den dvanáctý

Brzy ráno po snídani půjdete na sopku Kelimutu. V jejím kráteru na vás čeká odměna v podobě tří nádeherných jezer. Ze sopky pokračujete do vesničky Wolowaru a dále do městečka Maumere. Zde budete ubytováni u moře.

Den třináctý

Dopoledne si budete užívat u moře pak přeletíte zpět na Bali, kde se ubytujete v oblasti Kuta.

Den čtrnáctý a patnáctý

Dopolední relaxace u moře, možnost nákupů a procházek. Odpoledne odjíždíte na letiště a letíte zpět do Prahy, kam přiletíte druhý den.

Zaujal vás tento zájezd?

Vyplňte tuto nezávaznou objednávku a my se vám ozveme

Jméno a příjmení

Telefon:

Email

Vzkaz:

Nebo si sestavte vlastní zájezd

Nevyhovuje vám program, délka zájezdu nebo jeho destinace? Pak využijte naší služby sestavení dovolené na míru. Sestavíte si zcela unikátní dovolenou, která vám bude vyhovovat, a my jí pro vás připravíme.

SESTAVIT

Podobné zájezdy

Thajsko

Thajsko

Tento odpočinkově poznávací zájezd si nastavíte sami. Můžete vyzkoušet fakultativní výlety nebo jen relaxovat.

Bali

Zájezdy Bali

Vybírejte si z různě zaměřených poznávacích i pobytově poznávacích zájezdů na exotický ostrov Bali.

Bali

Zážitkové Bali

Připravili jsme 12ti denní zájezd plný zážitků. Uvidíte místní kulturu, odpočinete si na plážích a zašnorchlujete nad korály.

Podívejte se na další dovolenou na míru

Sportovní zájezdy

Sport

Pro aktivní cestovatele navrhneme program plný sportovních aktivit, které prověří fyzičku.

Chci za sportem

Poznávací zájezdy

Poznání

Poznávací zájezdy realizujeme se snahou navštívit všechna zajímavá místa vybrané destinace.

Chci za poznáním

Zážitkoé zájezdy

Zážitky

Tyto zážitkové cesty přizpůsobujeme tak, aby každému zůstaly ve vzpomínkách na pořád.

Chci za zážitky

Odpočinková dovolená

Odpočinek

Zájezdy za odpočinkem jsou chudší svým programem, ale jsou připraveny pro maximální relax.

Chci za odpočinkem