CHCETE TAKÉ DOVOLENOU NA MÍRU? KONTAKTUJTE NÁS

Týden u jezera Lago di Garda

Tato destinace je populární pro možnost různorodých aktivit v okolí. I přes položení zde panuje Středomořské podnebí. Jezero je obklopené horami pro pěší turistiku i cyklo výlety. Kolem samotného jezera vede cesta pro příznivce rovinných sportů, ale největší oblibě se těší podmínky pro vodní sporty obzvlášť windsurfing. Pokud nechcete dovolenou trávit jen aktivně, je zde i krásné koupání.

Máte zájem o jinou destinaci?

Zabýváme se sestavováním dovolené na míru a rádi připravíme zájezd na míru právě pro vás. Uvedené zájezdy slouží hlavně pro vaší inspiraci naší realizace, kterou rádi zrealizujeme znova. Pro sestavení zcela unikátní dovolené na míru nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt

Na co se můžete těšit

Duomo Santa Maria Annunziata

Jezero Lago Di Garda

Program individuálního zájezdu

Den první

Ráno odjezd do Itálie směr městečko Trento, kde budete ubytováni. Po ubytování v hotelu je prostor pro osobní volno, ve kterém můžete projít místní obchůdky a památky.

Den druhý

Po snídani sraz v recepci a přejezd do městečka Pietrammurata, odkud je naplánovaný ferratový výstup na Monte Casale. Po výstupu je zajištěn odvoz zpět do hotelu. Následuje osobní volno pro odpočinek ve městě zakončený večeří v hotelu.

Den třetí

Po snídani si připravíte věci na recepci, které budou převezeny do městečka Rovereto. Pro vás je připravený cyklovýlet po přehu řeky Adige až do města, kde je připravené ubytování. Večer se můžete jít projít do městečka.

Den čtvrtý

Po snídani přejíždíte do městečka Riva del Garda, kde se ubytujete a vydáte se na výlet k nádherným vodopádům Cascata del Varonne s pokračováním k jezeru Lago di Tenno, kde je možnost se vykoupat. Po návratu do hotelu je připravená večeře.

Den pátý a šestý

Osobní volno ve městě s možností poznávání městečka a koupání u jezera. Fakultativně doporučujeme plavbu po jezeru s poznáváním okolních městeček jako je Limone, Malcesine, Sirmione a mnoho dalších. Tyto výlety můžeme v rámci vaší dovolené na míru zapracovat do programu zájezdu.

Den sedmý

V odpoledních hodinách se odhlásíte z hotelu a odjíždíte zpět domu.

Zaujal vás tento zájezd?

Vyplňte tuto nezávaznou objednávku a my se vám ozveme

Jméno a příjmení

Telefon:

Email

Vzkaz:

Nebo si sestavte vlastní zájezd

Nevyhovuje vám program, délka zájezdu nebo jeho destinace? Pak využijte naší služby sestavení dovolené na míru. Sestavíte si zcela unikátní dovolenou, která vám bude vyhovovat, a my jí pro vás připravíme.

SESTAVIT

Podobné zájezdy

Julské Alpy

Julske Alpy

Vysokohorská turistika napříč krásou Julských Alp. Program je připraven pro pokročilé i méně zdatné horské turisty.

Tatry

Tatry

Naplánován je výstup s průvodcem na Gerlachovský Štít, který je nejvyšší horou Slovenska. Další dny se vydáte na okolní kopce.

Podívejte se na další dovolenou na míru

Sportovní zájezdy

Sport

Pro aktivní cestovatele navrhneme program plný sportovních aktivit, které prověří fyzičku.

Chci za sportem

Poznávací zájezdy

Poznání

Poznávací zájezdy realizujeme se snahou navštívit všechna zajímavá místa vybrané destinace.

Chci za poznáním

Zážitkoé zájezdy

Zážitky

Tyto zážitkové cesty přizpůsobujeme tak, aby každému zůstaly ve vzpomínkách na pořád.

Chci za zážitky

Odpočinková dovolená

Odpočinek

Zájezdy za odpočinkem jsou chudší svým programem, ale jsou připraveny pro maximální relax.

Chci za odpočinkem