CHCETE TAKÉ DOVOLENOU NA MÍRU? KONTAKTUJTE NÁS

Dovolená na míru - Egypt

Připravili jsme osmi denní zájezd do Egypta se zaměřením na odpočinek a relax. V Hurghadě jsme našli krásný hotel s allinclusive, ve kterém si budete moct užít vaší dovolenou. V průběhu zájezdu je připraven pro zájemce jeden výlet, další výlety můžete provozovat fakultativně. Ostatní dny si budete užívat vybavení hotelu a krásné moře.

Máte zájem o jinou destinaci?

Zabýváme se sestavováním dovolené na míru a rádi připravíme zájezd na míru právě pro vás. Uvedené zájezdy slouží hlavně pro vaší inspiraci naší realizace, kterou rádi zrealizujeme znova. Pro sestavení zcela unikátní dovolené na míru nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt

Na co se můžete těšit

Luxusní hotel

Krásné moře

Program individuálního zájezdu

Den první

Sraz na letišti odkud po odbavení poletíte přímým letem až do Hurghady. Po příletu do Egypta je připraven transfer do hotelu Hotel Jaz Aquamarine. V hotelu vás čeká běžný check in na recepci, po kterém můžete začít využívat vybavení hotelu, all inclusive po celý den a relax u bazénu nebo na pláži.

Den druhý až sedmý

Odpočinek a relax v hotelovém zázemí s allinclusive stravováním. Využít můžete hotelových služeb například vodní sporty nebo večerní zábava. Během pobytu si vyberete výlet s česky hovořícím delegátem a další aktivity můžete pořádat fakultativně. Podívejte se na doporučené výlety v Egyptu.

Den osmý

Po odhlášení je připraven transfer na letiště, odkud poletíte domu.

Zaujal vás tento zájezd?

Vyplňte tuto nezávaznou objednávku a my se vám ozveme

Jméno a příjmení

Telefon:

Email

Vzkaz:

Nebo si sestavte vlastní zájezd

Nevyhovuje vám program, délka zájezdu nebo jeho destinace? Pak využijte naší služby sestavení dovolené na míru. Sestavíte si zcela unikátní dovolenou, která vám bude vyhovovat, a my jí pro vás připravíme.

SESTAVIT

Informace k zájezdu - výlety

Výlet na ostrov Giftun

Velmi oblíbený výlet na písčitý ostrov nedaleko Hurghady. Na ostrov se jede přibližně jednu hodinu jachtou z města. Cestou je zastávka na korálových ostrovech, kde se můžete potápět. Po příjezdu na ostrov je zajištěn oběd a celodenní koupaní i se zapůjčením vybavení pro šnorchlování.

Beduínská večeře

Po obědě se džípem odjíždí z Hurghady do pouště za Beduíny. Cesta trvá přibližně hodinu, kdy můžete obdivovat okolní hory. Beduíni vás uvítají ve své vesnici, kde si například můžete zakoupit tradiční suvenýry. V rámci výletu je zahrnuta i projížďka na velbloudech a tradiční večeře se zábavou. Cestou zpět je naplánovaná zastávka v poušti na pozorování západu slunce.

Výlet ponorkou

Přibližně 50minutová plavba ponorkou, kde můžete obdivovat podmořský život. V průběhu plavby máte k dispozici občerstvení.

Káhira

Celodenní výlet do hlavního města Egypta, kde uvidíte pyramidy, Sfingy, muzea, Papyrus a mnoho dalších. Oběd je zajištěn v Káhiře.

Luxor

Velmi oblíbený celodenní zájezd do Nilského údolí. Během prohlídky navštívíte jak západní tak i východní břeh Nilu. v průběhu výletu je zajištěn oběd.

Podobné zájezdy

Exotické Thajsko

Připravili jsme zájezd, zaměřený na odpočinek, v luxusní destinaci Thajska.

Gran Canaria

Exotická dovolená na krásném ostrůvku nedaleko Afriky. Hlavní náplní zájezdu je odpočinek s možností poznávání.

Dominikánská Republika

Luxusní dovolená s výlety do okolí, v kvalitním hotelu s písečnými plážemi, je připravená pro opravdový odpočinek.

Podívejte se na další dovolenou na míru

Sportovní zájezdy

Sport

Pro aktivní cestovatele navrhneme program plný sportovních aktivit, které prověří fyzičku.

Chci za sportem

Poznávací zájezdy

Poznání

Poznávací zájezdy realizujeme se snahou navštívit všechna zajímavá místa vybrané destinace.

Chci za poznáním

Zážitkoé zájezdy

Zážitky

Tyto zážitkové cesty přizpůsobujeme tak, aby každému zůstaly ve vzpomínkách na pořád.

Chci za zážitky

Odpočinková dovolená

Odpočinek

Zájezdy za odpočinkem jsou chudší svým programem, ale jsou připraveny pro maximální relax.

Chci za odpočinkem